4. 6. 2012

Doba falošných prorokov

Pôvodne som chcel napísať článok poukazujúci na nelogické útoky spolku Sysifos na minerálny roztok Master Mineral Solution (MMS). A to hlavne preto, že MMS mi pomáha, cítim sa po ňom lepšie a existuje mnoho ľudí, ktorým MMS taktiež pomohlo. A aj preto, že Sysifos o MMS klamal. Ale po prečítaní tohto článku (viď. nižšie), som sa rozhodol nechať tento spolok napokoji. Môj útočný článok by bol bravúrny, mal som ho premyslený, roztrhal by som ich na kusy:-)...ale k čomu to všetko? Na čo?


Doba falošných prorokov

Ešte druhú radu vám chcem dať pre blízku budúcnosť: Kedykoľvek sa vás budú pýtať na hodnotu alebo bezcennosť všelijakých hnutí alebo združení, nikdy na to neodpovedajte, aj keď poznáte ich bezcennosť! (...)
Netreba vám napádať iné hnutia a ich vodcov! Kto to robí, snaží sa povzniesť špinením iných, snaží sa tým upútať pozornosť na seba, pretože nemá nič, čo by dal! Kto však sám má Pravdu, ide pokojne svojou cestou! Vôbec neobťažuje iných!
K štváčom sa ľudia hrnuli odjakživa ľahšie a rýchlejšie. Ibaže títo nie sú tí praví, nie sú dosť čistí pre svetlú Pravdu. Sú rovnakého druhu ako tí, ktorí v štvaní nachádzajú radosť! Nie je to kmeň, ktorý vyrastá z presvedčenia. Kto veľa hovorí o druhých, nemá sám mnoho čo povedať! To si zapamätajte a konajte prísne podľa toho.
Abd-rushin

 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.