3. 8. 2012

Poplašné správy o hroziacich epidémiách osýpok na Slovensku sú zrejme dielom PR agentúry, pracujúcej pre GlaxoSmithKline


Ing. Marián Fillo

V poslednom čase sa roztrhlo vrece s poplašnými správami a reportážami o údajne hroziacich epidémiách osýpok na Slovensku, dovezených či už z olympiády v Londýne alebo z dovolenky v Bulharsku:


Mal som veľmi vážne podozrenie, že za takýmto súbežným strašením osýpkami v skoro všetkých mainstreamových médiách musí byť nejaký výrobca vakcíny, s najväčšou pravdepodobnosťou GlaxoSmithKline, keďže ten je jednak sponzorom tohto-ročnej olympiády (Londýn 2012), jednak je výrobcom u nás najpoužívanejšej vakcíny proti osýpkam (a príušniciam a ružienke) - Priorix.
Moje podozrenie sa potvrdilo, keď som bol dnes ráno jednou paňou upozornený na PR článok (PR = Public Relations, po slovensky: Prefíkaná Reklama) agentúry Snowball Communications:
Táto PR agentúra sa nijak netají tým, že pracuje pre troch výrobcov vakcín: Abbott, Baxter a GlaxoSmithKline. Dokonca sa pýši náramným zvýšením povedomia verejnosti o rotavírusoch, čo je špecialita práve firmy GlaxoSmithKline, ponúkajúcej vakcínu Rotarix. Konkurenčná rotavírusová vakcína Rotateq od firmy Merck (MSD) sa totiž u nás takmer vôbec nepoužíva.
Zaujímavé tiež je, kto za touto PR agentúrou stojí. Podľa výpisu z obchodného registra je Snowball Communications spoločnosťou s ručením obmedzeným, ktorá má dvoch spoločníkov, a tí sú zároveň konateľmi. Jedným z nich je PhDr. Martin Kasarda, PhD. Toto meno už je nejednému čitateľovi www.slobodaVockovani.sk známe, keďže sme už raz písali o prednáške tohto pána v rámci XVI. vakcinačného dňa SR. Pritom na vakcinačnom dni sa predstavil ako vysokoškolský učiteľ, a hoci v jeho prezentácii svietilo logo Snowball Communications (čo zrejme nikomu z prítomných vôbec nič nehovorilo), Dr. Kasarda sa ani slovkom nezmienil o tom, že pracuje pre výrobcu vakcín, čo je teda konflikt záujmov jak sviňa.
Takže tu to máme, milí priatelia. Nie nejaká skutočná hrozba, čo by vyplývala z divokých osýpok (ktoré z pokolenia našich rodičov, teraz čerstvých dôchodcov, i starých rodičov takmer všetci bez väčších problémov prekonali), ale zrejme klesajúci obrat výrobcu vakcín, ktorý má najväčší podiel na slovenskom trhu s vakcínami, bol skutočným dôvodom všetkých tých článkov o osýpkach, hrozbách, ktoré predstavujú, a o potrebe očkovania proti osýpkam. Majte to, prosím, na pamäti, keď budete najbližšie čítať/pozerať/počúvať správy o "hrôzach osýpok".
Kresťanov i všetkých ostatných odporcov umelých potratov by som tiež rád upozornil, že všetky na Slovensku dostupné vakcíny proti osýpkam sú troj- a štvor-kombinácie, ktoré obsahujú zároveň zložku proti ružienke, a tá je vyrábaná pomocou bunkových kultúr, pochádzajúcich z umelo potratených bábätiek, čo bolo jednoznačne odsúdené Vatikánom.
Lenže aj tí, čo nemajú s umelými potratmi problém, by mali byť vážne znepokojení zdravotnými následkami takýchto vakcín, ktoré obsahujú zvyšky DNA ľudských buniek, na ktorých bol vakcinačný vírus ružienky pestovaný, a to v podobe de novo mutácií u zaočkovaných osôb. De novo mutácie sú také, ktoré nemá ani jeden z rodičov danej osoby, nie sú teda zdedené. Jedným z najvážnejších dopadov takýchto umelo vyvolaných genetických mutácií je autizmus. U autistov boli zistené stovky rôznych de novo mutácií.
Okrem toho, vakcíny proti osýpkam, kombinované s príušnicami a ružienkou (tzv. MMR vakcíny), môžu spôsobiť vážne problémy v tráviacej sústave, v ktorej spočíva cca 80% imunitného systému, a následne viesť ako k oslabeniu imunity, tak k zápalovým ochoreniam čriev, ktoré majú vďaka prepojeniu tráviacej sústavy s mozgom tzv. blúdivým nervom dopad aj na mozog, a vo výsledku vedú inou cestou opäť k autizmu a príbuzným poruchám mozgu a nervovej sústavy. Viac o tom v knihe "Syndróm trávenia a psychológie", z ktorej si môžete na našej stránke prečítať krátky úryvok.
Toto sa však nedozviete ani z PR článkov a relácií, ani od poskokov výrobcov vakcín spomedzi údajných odborníkov na očkovanie. Nenechajte sa zmiasť takýmto komerčne motivovaným zastrašovaním a vedzte, že aj keby Vaše dieťa nakoniec osýpky dostalo, tak hoci to nie je príjemná choroba (veď ktorá choroba je príjemná?), v drvivej väčšine prípadov má skôr pozitívne než negatívne dopady na tých, čo ju prekonajú, obzvlášť ak ju prekonajú v detstve.
Netreba tiež zabúdať na nežiaduce účinky očkovania MMR vakcínami, z ktorých prinajmenšom ja osobne mám oveľa väčšiu hrôzu než z prípadných a veľmi málo pravdepodobných komplikácií osýpok. A nejde ani zďaleka len o autizmus.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.