28. 10. 2012

Poďakovanie od nemeckých a rakúskych občanov


Ďakujeme vám, že nekupujete vaše domáce slovenské výrobky. Srdečne vám ďakujeme, že kupujete naše - nemecké a rakúske. Aj vďaka vám naše firmy zvyšujú výrobu, zamestnávajú viac pracovníkov a odvádzajú viac do štátnej kasy. Aj vy prispievate k tomu, že máme kvalitné zdravotníctvo, školstvo, sociálny program a vysoké dôchodky. Danke schön!

Určite si uvedomujete, že nekupovaním vašich domácich výrobkov postupne prispievate k znižovaniu výroby vo vašich firmách, k prepúšťaniu ich zamestnancov, zatváraniu vašich firiem, k celkovému poklesu vašej ekonomiky, k znižovaniu výdavkov na zdravotníctvo, školstvo a sociálnu politiku. O to viac si ceníme váš postoj. Nehľadíte na seba, ale doprajete nám. Wunderbar!

Povzbudzujeme vás, nekupujte žiadne slovenské výrobky, jedine naše... My sme si už na náš vysoký životný štandard zvykli, radi cestujeme po svete a v dôchodku si chceme naďalej užívať zaslúžený odpočinok na plážach na Mallorce alebo Kanárskych ostrovoch.

Ďalšie obrovské DANKE vám patrí za to, že napriek takmer najnižším platom v Európskej únii, ste schopní a hlavne ochotní kupovať tak draho. Neuveriteľné, máte niekoľkokrát nižšie platy ako my a nakupujete drahšie alebo za porovnateľnú cenu ako u nás. Máte náš obdiv.

Vďaka vám, že si opakovane volíte také vlády, ktoré programovo nerobia nič proti tejto situácii, ale ju svojimi rozhodnutiami ešte zlepšujú (naturlich ... pre nás). Vďaka vašim vládam, ktoré nepodporia váš domáci rozvoj, ale o to štedrejší sú k našim investorom. Ani ony nehľadia na vás, ale doprajú nám.

Danke schön!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.