27. 4. 2013

Analýza počasia: Jar 2013

Tohtoročná jar je špecifická nultým novom (11.3.2013), kedy nastúpil do pôsobenia jarný bytostný Belojar. Vplyvom toho bolo možné očakávať dlhšiu jar. Tejto situácie, aj keď nevedome, využili ľudia stojaci za chemtrails podporujúci chladné počasie a odrážanie slnečných lúčov. Ťažko povedať či chemtrails mal alebo nemal úmysel až takého chladného počasia (že napr. miesto plánovaných +5 stupňov bolo 0) , faktom však ostáva, že jeho vplyv v spojení s prirodzene dlhšou a chladnejšou jarou  spôsobil neprirodzené snehové prehánky (na Veľkonočnú nedeľu napadlo nezvyčajne veľa snehu). 

V súčasnosti prebiehajúce modifikácie počasia spôsobujú neprirodzené počasie. Preto sa dá ťažko predpovedať podľa nástupníctva bytostných. Takto mi vlastne komplikujú moje analyzovanie. Nič však nemení na skutočnosti, že počasie analyzovať budem, len do nej zahrniem aj vplyv umelého ovplyvňovania. Napríklad pri nástupe bytostného Dozdiča je očakávaný dážď. Ako ovplyvní chemtrails jeho pôsobenie? Uvidíme.

Ďalej si treba uvedomiť, že sa naša planéta postupne navracia na pôvodnú obežnú dráhu, na akej bola pred potopením Atlantídy. Toto má za následok zmenu klímy. Slovensko je v súčasnosti na úrovni Talianska. Preto je koniec apríla tak teplý, akoby bolo leto. 

Martin Hruštínec

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.