2. 4. 2013

Bill Wiese - 23 minút v pekle


Veľmi zaujímavé svedectvo Billa Wieseho, ktorý sa ocitol v pekle. Osobne sa domnievam, že takýto ľudia majú úlohu podať svedectvo, že temné úrovne skutočne existujú. Majú tým zatriasť duchom každého človeka, aby sa prebudili k ušľachtilému pôsobeniu na zemi. 

Zároveň si treba uvedomiť, že Bill Wiese a iní s podobnými zážitkami budú svoje prežitia vysvetľovať okoliu svojim svojským spôsobom závislým od vlastnej duchovnej zrelosti a náboženskej viery. Preto nemôžme ich výpoveď brať ako stopercentnú. Oni tak isto nie sú dokonalí ako ktokoľvek iný len preto, že mali tú možnosť nahliadnuť na onen svet. 

Napríklad tvrdenie, že peklo je večné nie je správne, lebo človek sa môže opäť inkarnovať na zem   a svojim pokáním odčiniť minulosť. Pritom aj po Poslednom Súde nie je pre zavrhnutého človeka peklo večným pôsobiskom. Po určitom čase v tejto úrovni, ktoré môže trvať tisícročia, bude "ja" človeka za ťažkých múk rozomleté  a duchovná iskra človeka sa vráti tam odkiaľ kedysi dávno vyšla. Avšak nevyvinutá. 

V súčasnosti sa však už nachádzame v procese Posledného Súdu a preto je najvyšší čas vradiť sa do Vôle Božej. Ide o všetko.

Martin Hruštínec   

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.