10. 8. 2013

Stav počasia od 22.7.2013 do 10.8.2013

Charakteristickým pre toto obdobie boli veľmi vysoké teploty, ktoré striedali veľmi silné búrky.

Mesiac sa nachádzal pod vplyvom bytostných NerstičaZvyzdiča, ktorí sprostredkovávajú veľmi horúce počasie. Ale súčasne sa naša Zem nachádzala pod vplyvom bytostných KlenčičaGromiča, ktorí majú za úlohu schladiť horúce počasie, preklenúť ho chladnejším vzduchom a priniesť búrky, blesky a hromy (preto sa bytostní volajú Klenčič a Gromič).  

Vzhľadom k tomu, že novom Mesiaca kedy energia Nerstiča a Zvyzdiča rastie tak prevládalo suché, teplé a tropické počasie. Avšak ak bola nejaké búrka, tak bola riadne silná, ako sa na toto obdobie patrí. Zoberme si len búrku v noci zo 4.8.2013 na 5.8.2013 kedy bola energetikmi vyhlásená kalamita na niektorých územiach ČR. Ja som sa vtedy díval na túto silu prírody vidiac ohromujúce blesky a hromy. Jeden blesk dokázal na malý okamih osvetliť celú zem akoby bol deň. Aj na Slovensku táto búrka zanechala nejaké hrubohmotné stopy, ľuďmi nesprávne označované ako škody. Ďalšie silné búrky boli zaznamenané v ČR, v Rakúsku a v Nemecku 29.7. 2013 - 30. 7.2013. Jeden novinový titulok písal: „Sužujú nás horúčavy, búrky aj silný vietor, krúpy v Nemecku spôsobili miliónové škody“.

V utorok 6.8.2013 nastal nov Mesiaca, kedy sa on dostal pod vplyv KlenčičaGromiča. To znamená, že charakter chladnejšieho a búrkového počasia by mal narastať, čo sa aj potvrdilo. V ČR 7.8.2013 celým územím prešiel búrkový front. Na Slovensku sa ochladilo 9.8.2013 a silné búrky sme zaznamenali v tento deň podvečer a trvali celú noc. Výdatne pršalo. Silné horúčavy boli preklenuté príjemných sviežim chladnejším vzduchom. 

Možno sa mnohí budú pýtať: "Prečo bytostní spôsobujú také nešťastia najrôznejšieho druhu?" Odpoveď je veľmi jednoduchá. Ak človek dobrovoľne skočí do ohňa a pod vplyvom silných popálenín zomrie, bude za to zodpovedný bytostný ohňa? Nie. Za to môže len a len človek. Ľudstvo sa svojim nesprávnym smerovaním zamotalo a už nie je schopné vidieť jasnú cestu k prirodzenému životu. Svojim chcením, myslením, rečou a konaním tak otrávilo zem, že bytostní, ktorí majú zvýšenú silu v tomto záverečnom zúčtovaní budú čoraz intenzívnejšie očisťovať zem. Ak je nejaká časť zeme zašpinená napr. energiami nenávisti, nemravnosťou a pod. tak bytostní prídu a vyčistia ju. To sa v mnohých prípadoch neobíde bez viditeľných následkov. Preto pribúda katastrof, avšak v skutočnosti je to len požehnanie pre ľudstvo. 


Týmito katastrofami sa aj vybíjajú spätné účinky. Vieme veľmi dobre, čo už Ježiš hovoril: "Čo zaseješ to zožneš!" Takže ak ľudia drancovali, plienili prírodu a tvrdošijne chcú stále v tom pokračovať, tak nech sa nečudujú, keď sa im vracia všetko to, čo si zasadili. Ak nejaký človek okradol niekoho o chalupu či už v tomto alebo minulom živote a nezmenil sa k lepšiemu, tak nech sa nečuduje, ak mu ju voda zobrala. Neexistujú náhody. Každému sa vráti to, čo kedysi zasial vo svojom chcení, myslení, reči alebo konaní! To však neznamená, že tí čo nie sú zasiahnutí živlami prírody nemajú preukazovať takto postihnutým milosrdenstvo.

Kalendár nástupníctva bytostných tu: http://jaspis.peruno.sk/koledov-dar-slovenom/nove-mesiace-slovenov.htm

Martin Hruštínec

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.