19. 11. 2013

Prezident Slovenska varuje pred nebezpečnou sektou

Prezident Slovenska varuje pred nebezpečnou sektou a nabáda Slovenky a Slovenov: „Zachráňte svojich blížnych pred strašným súdom!“

Od roku 1988 a „oficiálne“ od novembra 1989 prebieha jedna z najsvetlejších, alebo jedna z najtemnejších ér nášho národa?! Tých členov ŠTB a KSČ, ktorí pripravili november 1989 treba oceniť alebo postaviť pred súd?!
Alebo sa máme nechať vtiahnuť do ďalšej revolúcie proti niečomu zlému, násiliu, gorile, vláde...?! Kto vlastne pripravuje na celom svete všetky tie revolúcie po ktorých zostáva bolesť, utrpenie a rozkradnutie všetkého?!
Je to vystupňovaná žiadostivosť jednotlivcov, ktorí, nadobúdajúc väčšinu, si demokraticky zvolia na svoje čelo vzor svojej žiadostivosti! Je to celonárodné neuposlúchnutie Desiateho Božieho prikázania! Tento vzor žiadostivosti má svojho staronového bôžika – Zlaté teľa, ale v novom šate! Dnes sa volá: Privatizácia, Fond národného majetku, Štátna zákazka, Tender – Verejná súťaž, Európske fondy...!
Táto sekta nemá klasické vonkajšie – pozemské znaky, ale má všetky základné principiálne znaky sekty! Sekta je časť, ktorá sa oddelí od celku, pričom sa snaží na celku parazitovať všetkými možnými prostriedkami! Členovia sekty „pomáhajú“ len jeden druhému, za prísneho dodržiavania i nepísaných pravidiel sekty:
„Ja tebe – ty mne!“
„Nečlenov sekty je možné ošklbať!“
„Je možné ošklbať i členov sekty, ak nie sú dostatočnými vzormi žiadostivosti!“
Stala sa už zhruba polovica národa členmi tejto sekty i keď väčšina nevedome?! Ono: „Chcem mať!“ – vystupňované do žiadostivosti a sprevádzané závisťou je „duchovným preukazom“ každého člena sekty!
Druhá časť národa nazývaná tiež „Mlčiaca väčšina“ sa len nečinne prizerá, mysliac si: „Vykašlem sa na nich, nepôjdem ani kandidovať, ani voliť, vystačím si aj sám – nepotrebujem nikoho!“ Je to ako keď si najkrajší a najschopnejší kohút myslí, že si môže bez obáv vykračovať po džungli! Môže, ale s následkami! Vinu na stave spoločnosti má i táto časť, a preto i táto časť bude žať, ale už i žne následky, pretože sa pozerá, ako prvá časť stupňuje svoju žiadostivosť s neodvratnými dôsledkami, ale nič s tým nerobí!

Riešenie je v zachránení svojich blížnych pred strašným súdom, nie povstanie proti nim!
V Božom zákone Akcie a reakcie väčšina sa podieľa na stave spoločnosti:
1. Ak väčšina spoločnosti (polovica žiadostivá a polovica mlčiaca) nezmení Akciu – svoje smerovanie, tak príde reakcia - demokraticky zvolení členovia sekty – vzor žiadostivosti, budú pohltení Medzinárodnou sektou vystupňovanej žiadostivosti, ktorá je silnejšia, než naša „národná“ a všetci pomaly, ale iste zožneme dôsledky – nič nám tu už nebude patriť, dokonca ani naše telo!
2. Ak žiadostivá polovica spoločnosti povstane proti demokraticky zvoleným členom sekty – „národným vzorom žiadostivosti“, čím sa oslabí a mlčiaca polovica spoločnosti bude naďalej mlčať, tak príde reakcia - budeme pohltení Medzinárodnou sektou vystupňovanej žiadostivosti, ktorá je silnejšia, než naša oslabená „národná“ a všetci rýchlo zožneme dôsledky – nič nám tu už nebude patriť, dokonca ani naše telo!
3. „Mlčiaca väčšina“ sa bude snažiť zachrániť svojich blížnych pred strašným súdom a tým zachráni i seba spod diktátu Medzinárodnej sekty vystupňovanej žiadostivosti!


Voľme tretiu cestu! Tá vyžaduje našu zmenu – zmenu jednotlivca a náš vedomý život v zmysle Božieho zákona Akcia a reakcie – vedomý život v zmysle Božieho Slova – život Sloveniek a Slovenov!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.