9. 2. 2014

„AntiFico“ nie je na Slovensku nič nové

Martin Hruštínec

V roku 1989 sa slovenský národ búril proti komunizmu. V roku 1998 sa búril proti Mečiarovi.

Typickým znakom týchto období je skutočnosť, že národ vedel čo nechce. Avšak nevedel čo chce.

Keď človek vie len to čo nechce ale nevie čo chce, tak je manipulovateľný.

Je to presne to isté ako s nejakou záhradou. Prídete na záhradu a viete čo nechcete – burinu. Tak ju vytrháte a odídete, lebo neviete čo chcete. Záhrada bude za pár týždňov opäť zarastená burinou.

Tak ako po roku 1989 sa k moci dostala iná burina, ktorá rozpredala majetok, tak ako po Mečiarovi prišiel ďalší druh buriny, tak po Ficovi príde niekto možno ešte horší.

My totižto stále nevieme čo chceme!  My sa stále sťažujeme a vieme len čo nechceme.

Takže čo máme chcieť, aby sme sa mali lepšie? Máme to zakódované v štátnom znaku!

Prebuď sa slovenský národ, život má vyšší zmysel ako ti materialisti tvrdia!

Máme chcieť Božie Zákony poznať a na týchto Zákonoch spoločnosť budovať.

Zákon akcie a reakcie hovorí to isté ako tvrdil Ježiš, že čo zaseješ to zožneš. Vektorová fyzika o tom tiež hovorí. To znamená, že naše vnútorné nastavenie pri akejkoľvek činnosti musí byť v dávaní, aby sme mohli v spätnom účinku dostať. Naše citové, vnútorné chcenie musí chcieť dávať. Nie brať, mať prospech, lebo nám bude vzaté. Pri voľbách keď volíme máme dávať, to znamená ísť do volieb s tým, že svojim hlasom túžime Slovensku pomôcť. Nie s tým, že chcem mať istoty, chcem mať dvojnásobné platy, aby som sa ja a rodina mali dobre.

Keď človek bude svojim vnútorným chcením dávať, tak sa rozšíri jeho schopnosť vnímania a bude nezávislým. Nik s ním už nebude jednať ako s figúrkou na špagátiku.

Byť vnútorne slobodným znamená chcieť dávať, byť užitočný, vnútorne cítiť k ľuďom lásku.

Toto dávanie je hnacou silou, túžbou ku Svetlu. Lebo keď chce človek dávať, byť osožný, keď cíti lásku k druhým tak ho to automaticky k Bohu ťahá. Vzťah k Bohu je osobný vzťah, nie je myslený skrz nejaké náboženstvo. Národ takto konajúci dostane ochranu a inšpiráciu z hora.

Toto by mala byť naša istota, že Božie Zákony fungujú absolútne spravodlivo a neochvejne a keď podľa nich budeme konať, tak až vtedy šťastní budeme. Skôr nie.

Vôbec nemusíme poukazovať na politikov, vôbec nemusíme robiť ďalšie prevraty, vôbec nemusíme nadávať a hnevať sa. Stačí keď pôjdeme za istotami Božích Zákonov a tie budeme napĺňať v každodennom živote, potom absolútne istotne sa lepšieho života dočkáme.

4 komentáre:

 1. No tak ja teda absolutne odmietam zit v state postavenom na volakych bozich zakonoch? Ale to neznamena, ze budem kradnut, klamat, zabijat. Proste volake nabozenstvo alebo viera v nadprirodzeno absolutne spomaluje ludsky vyvoj a jeho inteligenciu, je to aj dokazane. Navyse nabozenstvo sa uci, nikto sa s tym nenarodi rovnako ako rasizmus, dakujem pekne teda

  Takze este raz, odmietam sa podriadovat volakym bozim zakonom. Ja chcem byt jednoducho dobry clovek a k tomu nepotrebujem aby mi niekto podsuval vieru, viem byt dobrym clovekom aj sam od seba a mozno este lepsim ako ti co pocuvaju fanatikov kazdu nedelu

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Možno to neviete, Michal, ale práve tým, že túžite byť dobrým človekom a zrejme na to upriamite všetky sily, napĺňate Boží zákon.
   Lebo ním je láska, súcit a schopnosť zdieľania. Schopnosť deliť sa a dávať, namiesto brať a užívať si, bez ohľadu na všetkých.
   V jednom sa však mýlite.
   Okrem materiálneho sveta je tu ešte jeho nadstavba. Svet duchovný, a je fascinujúci, keď doň nahliadnete.
   Nie je pravda, že spomaľuje vývoj, naopak, prináša novú kvalitu, lebo človeka prehlbuje.
   Je totiž časom veľmi únavné plávať v plytkých vodách a v jednom okamihu človek začne hľadať niečo, čo ho prevyšuje.
   A potom sa začnú diať zázraky...
   Prajem vám, aby ste aj vy raz našli túto cestu a verte, že vás nespomalí, ale nesmierne obohatí. :-)
   erika

   Odstrániť
 2. Božie Zákony sú zákony lásky. Aj fyzika je o poznaní Božích Zákonov , lebo napr. gravitácia tiež z nich vzišla. Takže kľudne odmietajte žiť tak ako Boh káže, nerešpektujte Jeho Vôľu ... ale potom sa nečudujte. Aj keď dýchate tak rešpektujete Jeho Zákony, lebo ak by ste sa nenadýchli tak sa zadusíte. Ak by ste skočili z veľkej výšky tak zle dopadnete, lebo to je nerešpektovanie zákona gravitácie - Božej Vôli.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. alebo ak to neviete niekto stravit tak si vymente "Bozi zakon" za "univerzalny zakon (vesmiru)"

  OdpovedaťOdstrániť

Komentáre sú moderované.