27. 5. 2014

Druhé ročné obdobie Predletie

Martin Hruštínec

V Znameniach Blíženci, Rak sa na Zemi nachádzame v ročnom období Predletie.

Predletie má na starosti bytostný Lelo, ktorý hovorí: „Človeče, k svojej snahe o Čistotu tvorivého Bytia prijmi z Lásky Všemohúceho Triglava Jeho „Novú Silu“, ktorá je pre teba „Živnou pôdou“ pre vzostup ku Svetlu!“

Lelo prináša už spomínané Predletie a energiu tepla.

Táto „Nová Sila“ sa každoročne vylieva na našu zem 30. 5. Je to sila vyliata skrz Ducha Svätého, ktorá udržuje celé Stvorenie pri živote. Podobne ako telo potrebuje krv k prežitiu, tak aj Stvorenie potrebuje túto Božiu Silu k svojej existencii. V budúcnosti bude ľudstvo tento deň sláviť  vedome a s vďakou Všemohúcemu.

Lelo nás teda upozorňuje na túto Silu a pomáha nám ju prijať.

Na to, aby sme ju mohli prijať musíme mať v sebe pokoru, láskučistotu. Teda platí, že máme i naďalej čistiť svoje rúcha. Toto čistenie sme započali už na jar.

Pokiaľ sa nesnažíme byť tvoriví, prejaví sa to únavou, ktorej sa ľudovo hovorí jarná únava. Tlak vyliatej Sily tlačí na človeka a on svojou netvorivosťou, duchovnou lenivosťou pociťuje protitlak prejavujúci sa ako únava. Pokiaľ sa človek snaží byť tvorivým, pozitívnym, pokorným a čistým tak z tejto Sily zákonite prijíma.

Prvá polovica Predletia je v znamení Blížencov a druhá polovica v znamení Raka.

O období v ktorom sa naša Zem ponára do vyžarovania znamenia Blížencov je písané tu:

O období v ktorom sa naša Zem ponára do vyžarovania znamenia Raka je písané tu:

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.