7. 12. 2014

Piate ročné obdobie Predzimie

Martin Hruštínec

V Znameniach Strelec a Kozoroh sa na Zemi nachádzame v ročnom období Predzimie.

Predzimie má na starosti bytostný Koledo, ktorý hovorí: „Človeče, urob si čas, aby si pochopil a precítil spojenie s nebom! Pripomeň si Dar Slova prineseného z Lásky Synmi Božími i zvestovateľmi a prorokmi! Koleduj, nes Blahozvesť – Dar Slova Slovenom! Postaraj sa o uskutočňovanie Kráľovstva Nebeského na Zemi! Prinášaj mier a harmóniu do domácností a aj do ľudských duší!“
Bytostný Koledo prináša Predzimie a energiu sucha.

Toto je ročné obdobie vianoc. Vrchol vianoc je v strede, teda na zimný slnovrat, kedy je Zem fyzicky najbližšie k jadru našej Galaxie, cez ktorý vedie cesta domov do Raja a zároveň 29. 12. kedy sa na Zem, ako dar Boží, vylieva láska. Je to sviatok Ruže, ktorý sa v budúcnosti zjednotí s dnešným štedrým večerom.  

V tomto dvojmesačnom období máme precítiť blízkosť domova teda Raja, máme si pripomenúť Dar Slova prineseného z Lásky synmi Božími i zvestovateľmi a prorokmi. Máme koledovať, teda niesť túto Blahozvesť – zvesť o Pravde, ktorú keď budeme nasledovať a milovať, tak budeme šťastní a vrátime sa raz domov, ktorý je nám v tomto ročnom období fyzicky najbližšie a môžeme ho cítiť intenzívnejšie.

Prvá polovica Predzimia je v znamení Strelec a druhá v znamení Kozoroh.  

O období, v ktorom sa naša Zem ponára do vyžarovania znamenia Strelec je písané tu:

O období, v ktorom sa naša Zem ponára do vyžarovania znamenia Kozoroh je písané tu:

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.