30. 10. 2015

Čo majú spoločné SNP a jeseň 2015 z pohľadu astrológie?

Martin Hruštínec

Podľa Novej Astrológie Slovenov je Jupitera [1] v rámci Perúnovho kola (zodiaku) heliocentrickej sústavy na jeseň 2015 v rovnakej pozícii na akej bola počas Slovenského národného povstania.

Presnejšie povedané 29. 8. 1944 vypuklo SNP a tomuto dátumu zodpovedá 21. 10. 2015.

To znamená, že sme teraz (jeseň 2015) v období povstania. Avšak čo znamená „povstanie“? Znamená to, že národ má povstať proti niečomu, čo nás tlačí. Má k tomu zvýšenú, veľmi priaznivú silu.

Ak si však niekto myslí, že povstať máme so zbraňou v ruke, tak je na veľkom omyle. Stačí sa poučiť z SNP, ktoré bolo útokom na náš štát, stabilitu a mier v krajine. A aj židovské transporty už boli pozastavené. SNP pritiahlo na naše územie nemecké vojská, prinieslo zbytočnú krv a rozbitú krajinu.  Po jeho potlačení sa transporty z vôle Nemcov opäť obnovili, organizovali ich a mali vo svojej réžii.  Navyše nemecké vojská sem pritiahli červenú armádu a opäť ďalšie krviprelievanie, ďalšie pustošenie krajiny. A my ho dnes paradoxne oslavujeme.

Na jeseň 2015 sa teda môžu opäť predpokladať sabotérske iniciatívy s cieľom destabilizovať krajinu, aj keď rozsahom prispôsobené dnešnej dobe, ktorá je mierová. Nejaké druhy demonštrácií sa už črtajú vo vzduchu a iniciovaný vznik 2. Slovenského národného povstania [2] je len prirodzeným dôsledkom paralelnej doby. Uvedomme si, že v tomto roku (2015) nie je okrúhle výročie SNP (je 71. výročie) a od osláv 29.8. ubehli 2 mesiace. Nebol žiaden racionálny dôvod nazvať tieto aktivity ako 2. SNP, pričom v minulosti silné demonštrácie (napr. v kauze Gorila) sa takýmto názvom neoznačovali. Organizátori podvedome cítia energiu povstania a tak aj svoje snahy nazvali týmto nám známym  menom a dokonca svoje aktivity označujú presne v jeho duchu  s presne rovnakými cieľmi – zvrhnúť systém (v r. 1944 domáci a nemecký vplyv a v r. 2015 domáci a vplyv Bruselu a NATO).

Povstať skutočne môžeme a musíme! Máme však povstať proti vlastným hriechom! Naše slabosti, zlozvyky je to čo nás v skutočnosti ťaží, sú to okovy zotročenia. Sme nevoľníkmi vo vlastnom vnútri, lebo toto vnútro je plné haraburdia. Už pred 2000 rokmi nás predsa Syn Boží nabádal, aby sme bielili svoje rúcho. Nehovoril predsa židom, aby mečom povstali proti Rimanom, ktorí ich okupovali. Tak prečo sa nechceme podriadiť Jeho radám? Teraz je dobrý čas, aby národ povstal duchovne, aby sa obrodil a oslobodil od okov vlastných necností. Len vtedy môže byť jednotlivec slobodný a z tejto slobody vzídu iné vonkajšie okolnosti. Diktát Bruselu, USA, okrádanie nadnárodnými zločincami je len dôsledkom nášho vnútorného života.

Osobne som ešte nevidel jedinú revolúciu, ktorá by priniesla blaho a prosperitu. Pričom ľudia ju chceli práve revolúciami dosiahnuť neuvedomujúc si, že násilie plodí ďalšie násilie a na vlne krviprelievania sa do čela nových vlád dostali rovnakí ba ešte horší tyrani.

Preto hrdo a odvážne povstaňme – každý sám za seba proti vlastným slabostiam![1] – Preto ženské meno Jupitera, lebo správcom tejto planéty je ženská bytosť. Jupitera je planétou, ktorá je označovaná ako druhé Slnko Slnečnej sústavy, keďže viac energie dáva ako prijíma. Jej pôsobenie určuje generačné úlohy a úlohy jednotlivca v živote. Každých 72 rokov prináša 12 ročný súd, v ktorom sa celé ľudstvo súdi za skutky z predchádzajúcich 60 rokov.

[2]–http://www.zemavek.sk/articles/view/praha-brno-a-bratislava-koordinovane-organizuju-ceskoslovenske-narodne-povstanie

Dodatok: Ak platí, že na jeseň 2015 sme na Slovensku v období SNP , tak z toho vyplýva, že celá zem sa v súčasnosti nachádza v období  roku 1944. Kto pozorne sleduje súčasné dianie veľmi dobre vie, že fašizmus neskončil a ten sa všemožnými silami snažil o vyvolanie nukleárnej  vojny s Ruskom. Ukrajina  mala byť miestom stretu, alebo inak povedané rozbuškou. Dejiny sa budú opakovať. Stalingrad bol miestom obratu vo vojne a stal sa jednou z najvýznamnejších udalostí 40. rokov. Pozícia Jupitery v čase obsadenia Krymu Ruskou federáciou je identická ako pri stalingradskom víťazstve Červenou armádou. Aj Krym je jednou z najvýznamnejších udalostí súčasnosti a predstavuje obrat vo vojne. Na Krym ako strategické miesto si brúsili zuby USA.

Za zmienku stojí komentár Benjamína Fulforda z jeho posledného odstavca z 2. 11. 2015, ktorý určite nič nevie o Novej Astrológii Slovenov pomocou ktorej sme cez postavenie Jupitery zistili, že sa teraz nachádzame v identickom období s rokom 1944. „Tam je ešte veľa práce, ale každý, kto sleduje správy z celého sveta, nemôže poprieť, že teraz nacisionisti strácajú silu. Ak chcete použiť metaforu druhej svetovej vojny, súčasná situácia je veľmi podobná 1944, kedy nacistická porážka bola nevyhnutná, ale ešte sa muselvybojovať veľa bitiek. Pokiaľ by sme všetci tvrdo tlačili, môžeme s týmito nacisionistickými zločincami natrvalo skoncovať do roku 2016.“  http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/tajna-jednani-na-vysoke-urovni-pokracuji-zatimco-armada-lotrovskeho-statu-izrael-je-blokovana-jak-ve-vzduchu-tak-na-mori/

Ešte je mnoho paralelných súvislostí a mnohé sa ešte len ukážu.   

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.