16. 8. 2017

Sú UFO ľuďmi vytvorené?

Som si istý, že ste čítali o vedcovi menom Nikola Tesla. Bola to jeho vedecká práca, ktorá dala vzniknúť modernej ére UFO. On a Viktor Schauberger boli super hviezdami nových technológií lietajúcich diskov. V 2. svetovej vojne nacisti silne spoliehali na Teslov výskum, keď vytvárali niečo, čo piloti bombardérov nazývali "Foo Fighters" alebo "Kraut Balls". Keď sa Spojenci pokúšali bombardovať Porýnie, tieto žeravé objekty lietali proti bombardérom neuveriteľnou rýchlosťou, ktorú si predtým nikto nevedel predstaviť. Tieto Foo Fighters boli schopné vyradiť z prevádzky ich radary, takže americkí piloti boli nútení odvolať misiu. Potom, čo boli mimo oblasť, "gule s farebnými svetlami" sa náhle vydali iným smerom. Toto všetko je dobre zdokumentované a dokonca dodnes existujú ich fotografie.

Nasledujúci úryvok je z článku s názvom UFO 's Alien or Man Made, ktorý napísal Al Pinto:

Možno sú tieto stroje nejakým tajným vládnym projektom. Existuje mnoho dôkazov, ktoré to naznačujú a sú datované na koniec 2. svetovej vojny. Existuje správa Marshalla Yarrow, vtedajšieho osobitného korešpondenta agentúry Reuters, pre najvyššie ústredie v oslobodenenom Paríži. Tento článok bol uverejnený v South Wales Argus 13. decembra 1944. Hovorí sa v ňom:

"Nemci v období Vianoc vyvinuli 'tajnú' zbraň. Toto nové zariadenie, ktoré je zrejme zbraňou pre vzdušnú obranu sa podobá skleneným guliam, ktoré zdobia vianočné stromčeky. Boli videné, ako visia vo vzduchu nad nemeckým územím, niekedy osamotene, inokedy v skupinách. Majú strieborné sfarbenie a sú zrejme priehľadné. " 

Ďalší článok o nemeckých tajných strojoch vydala Associated Press v New York Herald Tribune 2. januára 1945. Píše sa v ňom:

"Zdá sa, že teraz nacisti vrhli na nočnú oblohu v Nemecku niečo nové. Sú to tajuplné a záhadné gule, 'Foo Fighters', ktoré lietajú tesne vedľa krídel bojových lietadiel, ktoré sú na misii nad Nemeckom.

Piloti sa stretávali s týmito tajomnými zbraňami dlhšie ako mesiac, počas svojich nočných letov. Gule sa objavovali náhle a sprevádzali lietadlá niekoľko míl. Zdá sa, že boli riadené rádiom zo zeme, ako odhaľuje oficiálna správa spravodajskej služby ... "

Tak prečo nacisti nevyhrali vojnu s novou technológiou Foo fighter? Dôvod je zrejme rovnaký ako u nemeckých rakiet V2 - bolo už neskoro. Spojenci sa vylodili a čoskoro bol koniec vojny. Hitler sľuboval Nemcom, že keď vydržia ešte dva mesiace, dokončí vývoj novej technológie "superzbraní". Nemal však už na to čas.

Keď spojenci vtrhli do krajiny, začali lúpiť všetku túto novú supertechnológiu. Keď v roku 1945 skončila vojna, Amerika sa stala mecenášom tejto novej technológie. O dva roky neskôr, v roku 1947, pilot Kenneth Arnold videl rýchlo letiace disky. Povedal, že sa pohybovali ako tanier skákajúci po vodnej hladine a tak sa zrodila éra "lietajúcich tanierov".

Jedným z vedcov zodpovedných za nacistické lietajúce taniere bol Viktor Schauberger. S Teslovou prácou v rukách začal vytvárať rôzne nové konštrukcie. Keď Sovieti vzali to, čo po sebe nechali Američania v Schaubergerovom byte v Leonsteinu, vyhodili ho do povetria. Potom kolovali povesti, že Schauberger utiekol pracovať na prísne tajnom projekte pre vládu USA do Texasu.

Na začiatku 50. rokov sa veda náhle orientovala na výskum "antigravitácie". Konalo sa mnoho experimentov s lietajúcimi diskami. O niektorých výsledkoch sa písalo vo vedeckých časopisoch a novinách. Na konci 50. rokov náhle spadla opona mlčania. Všetky peniaze na granty boli zastavené a médiá náhle prestali rozprávať o tejto novej technológii, ktorá teraz musela odísť do podzemia. Nastala dokonca situácie, kedy sa veľký počet vedcov stal obeťou podivných incidentov. Samotný Schauberger zomrel na podivnú chorobu. Na smrteľnej posteli vyhlásil: "Všetko mi zobrali. Všetko. Dokonca nevlastním ani sám seba." Keď boli lietajúce taniere za letu náhodne fotografované, Schauberger jasne povedal, že ktosi použil jeho konštrukciu.

V roku 1947, keď Kenneth Arnold zazrel UFO, letectvo vyhlásilo poplach a rýchlo túto správu rozšírilo. Dôvodom bolo to, že americká vláda si myslela, že to je nový útok nacistov a ich Foo Fighters. Teraz sa začali objavovať fotografie a plány nacistických diskov. Na jednej fotografii bol jasne vidieť nemecký kríž. Na ďalšom snímku bolo možné vidieť tankový kanón, pripevnený na spodku stroja.

Predtým, než spadla opona mlčania, kanadský list, Toronto Star (11. februára 1953) začal písať o novej technológii, ktorú začala používať kanadská firma Avro. Noviny odhalili, že Avro pracovala na "lietajúcom tanieri", ktorý mohol "stúpať vzduchom priamo nahor."

21. apríla 1953 Toronto Star tvrdili, že poľný maršal Montgomery bol svedkom demonštrácie nového lietajúceho taniera firmy Avro a vyhlásil, že demonštrácia bola "fantastická".

Prvého novembra 1955 Star vytlačili ďalší článok, v ktorom stojí, "Vysoko utajované lietadlo, v ktorého existenciu verilo málo ľudí, bolo ukázané skupine amerických odborníkov, vrátane dôstojníkov armády a vedcov." Prečo tam boli Američania? Podľa listu, kanadská vláda plánovala vytvoriť elitný eskadru lietajúcich tanierov pre obranu Aljašky.

Prečo teda vláda neoznámila túto revolučnú technológiu? Pretože jedným z vedľajších efektov tejto antigravitačné technológie je výroba veľkého množstva elektrickej energie o napätí stoviek tisíc voltov! Toto je známe ako "voľná energie". Táto energia je vysielaná a nepotrebuje žiadne drôty ako vodiče. To je tiež dôvod, prečo sa často, keď je v oblasti videné UFO, magicky zapínajú všetky spotrebiče v domácnosti.

Svet je ovládaný niekoľkými superbohatými ľuďmi, ktorí majú nepredstaviteľné bohatstvo. V samom srdci tohto bohatstva je ropa, "čierne zlato". Keby bola voľná energia používaná verejnosťou, táto elita by prišla o trilióny dolárov svojich príjmov. Cez noc by tryskové technológie, lietadlá, autá, vlaky, výroba a kozmické lety boli zastarané. Príjmy od NASA, firiem, ktoré pracujú pre ministerstvo obrany, a celého vojensko-priemyselného komplexu, ropných, plynárenských a elektrárenských spoločností by vyschli. Inými slovami, voľná energia by zabila zlatú hus.

Predstavte si toto: Za pár centov by človek mohol letieť na Mesiac v lietajúcom disku. Daňoví poplatníci by už nemuseli platiť vysoké účty za energiu a odvádzať vysoké dane na financovanie NASA a armády. Verejnosť by už nebola zdieraná vojensko-priemyselným komplexom o stovky miliárd dolárov. Medzinárodní bankári majú tiež veľké podiely na tejto dojnej krave a nechceli by prísť o veľké množstvo peňazí, o automobilovom priemysle nehovoriac. Ľudia môžu jazdiť svojimi autami, vykurovať svoje domy a cestovať veľmi lacno. Platenie za energiu by sa stalo vecou minulosti. Blesk je výbojom elektrickej energie o napätí stoviek miliónov voltov. Je vo vzduchu a nepotrebuje elektrárne, rozvodné spoločnosti, atď. Problém tohto medzinárodného komplotu spočíva v tom, udržať nás v presvedčení, že energiu možno získavať jedine z fosílnych palív. Táto propaganda vytvára svet, ktorý trpí "umelou potrebou" ropy, ktorá umožňuje elite, aby bola veľmi bohatá a veľmi mocná. "Ten, kto má zlato, vládne."

Siedmeho januára 1948 bolo v Kentucky videné UFO a tri stíhačky F-51 Mustang, pod vedením kapitána Thomasa Mantela, ho začali prenasledovať. Dve lietadlá sa vrátili, ale Mantel pokračoval v prenasledovaní. Nanešťastie rádio kapitána Mantela čoskoro utíchlo. Budúce ráno boli nájdené trosky lietadla roztrúsené po zemi. Podľa Renato Vesca a Davida Childress, autorov knihy "Man-made UFOs 1944-1994", Mantelove posledné slová v rádiu boli: "Veď sú v tom ľudia!" Možno to boli mimozemšťania z planéty Zem.

Richard Vizzutti
/krátené a redakčne upravené/

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.