6. 3. 2018

Vražda Tisu, prevrat komunistov a dnešná doba z pohľadu Novej Astrológie Slovenov


Martin Hruštínec

Naši predkovia Sloveni poznali pôsobenie a vplyv planéty Jupitera. Táto znovuzrodená múdrosť vďaka Novým Védam Slovenov nám odhaľuje mnohé. Pozrime sa na súčasné dianie u nás. Jupitera prináša vždy niečo špecifické a v tomto období okrem iného aj 12-ročný súd. Keď sa pozrieme na jej postavenie v Perúnovom kole Slnečnej sústavy teraz a pozrieme si jej identické postavenie naposledy, tak sme vo veľmi zaujímavom období. Tieto identické postavenia nám prinášajú podobné deje.

18. 4. 1947 bol popravený prezident Tiso – tomuto dátumu prislúcha 8. 6. 2018

25. 2. 1948 sa k moci dostali komunisti (na 50 rokov sa zmenil režim) – k tomuto dátumu prislúcha  18. 4. 2019

Takže na základe tohto vieme usúdiť, že identické snahy budú chcieť byť realizované. Odstránenie Tisu bolo odstránením osobnosti slovenského národa. Môžme očakávať chcenie odstrániť „vodcu“, pritom za vraždu považujme aj morálnu, politickú, inak povedané odstavenie od vplyvu a moci. Následne za pár mesiacov prevzatie politickej moci niekým a zmena režimu na Slovensku, ktoré sa bude uberať už inými cestami. Totožnosť vývoja neexistuje, preto ak to v minulosti boli komunisti teraz to bude určite niekto iný.

Do úvahy musíme nevyhnutne zahrnúť slobodnú vôľu jednotlivcov, postavenie iných planét, ktoré sa už zmenilo, zvyšujúci sa tlak Svetla, preto nejde o identickú dobu, ale planéta Jupitera ako veľmi špecifická, našimi predkami nazývaná tiež Kráľomoc, je v identickom postavení.

Pripodobniť to môžeme napríklad zime. V tomto ročnom období sa tiež nachádzame v určitom špecifickom postavení ako každú zimu, avšak ona je vždy podobná ale nikdy nie rovnaká.

Obdobný článok:


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.