23. 4. 2019

Počasie v roku 2018

Martin Hruštínec


Keďže chovám včely, tak ako každý včelár, tak aj ja musím sledovať počasie. Chcem sa podeliť o to, čo som odpozeral: na jar 2018, keď kvitli ovocné stromy, odrazu akoby uťalo, na oblohe žiaden chemtrails. Pritom ešte pár dní pred tým to bola každodenná realita. Chemtrails znižujú teplotu, keďže slnečné lúče nepreniknú v plnosti do atmosféry a keďže tieto neboli, tak jarné mrazíky boli slabšieho rázu, a preto sme mali veľmi bohatú úrodu ovocia. Na jar nedošlo ku škodám spôsobených mrazom. Naopak, v roku 2016 a 2017 som si všimol, že na jar chemtrails v čase kvitnutia bol a keďže tie, ako vieme, ochladzujú atmosféru, tak jarné mrazíky boli samozrejme silnejšie a došlo k spáleniu citlivých kvetov ovocných stromov a úroda bola katastrofálne nízka. Takže dva roky (2016, 2017) bez plodov a žiaden chemtrails na jar 2018 spôsobili, že stromy šli oddýchnuté do novej sezóny (2018) a bez spálenia kvetov mrazmi, preto sa naplnila moja predpoveď, že to bude veľmi bohatý rok, čo aj bol.

Zo začiatku jari 2018 aj včely nosili dostatok nektáru, včelári hlásili spokojnosť. A potom sa všetko otočilo o 180 stupňov. Bolo to vtedy, keď sa na oblohe opäť chemtrails objavili. Som si celkom istý, že súvis s tým, že včely prestali produkovať med s objavením sa chcemtrails , je nesporný. Našťastie, ten už nemal vplyv na produkciu ovocia, ale včelári už nič nevytočili, iba ak by jarný med, ktorí včely doniesli v tých jasných slnečných dňoch s čistou oblohou.

Chemtrails je realita s tým, že je nepodstatné prečo k nemu dochádza, teda či ide o cielené, utajené spiknutie, alebo ide o prirodzený spad výfukových plynov z lietadiel. To je nepodstatné. Podstatné je, že tu sú a ľuďom to je jedno. Lebo aj to o niečom vypovedá.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.