12. 10. 2020

Znamenie Pes od 12. októbra 2020 do 20. septembra 2021

Martin HruštínecZatiaľ veľmi krátko a narýchlo.

Dnes 12. októbra 2020 je veľmi dôležitý deň z pohľadu postavenia planéty Jupitera, ktorá sa dostala a s ňou celé ľudstvo, pod žiarenie Znamenia Psa v Perúnovom kole Slnečnej sústavy. Nastal nový rok v Perúnovom kole, ľudstvo o tom samozrejme nič nevie, ale dôsledkom sa aj tak nevyhne.

Žiarenie tohto Znamenia sprostredkováva pevný atribút Božej Múdrosti, preto od dnešného dňa do 20. septembra 2021 očakávajme prejavy najväčších hlúpostí. Ak by som mal kamaráta mimozemšťana, ktorý by chcel ísť niekde na exkurziu pozrieť sa ako vyzerá vzor hlúposti, tak ho pozvem práve v tomto období na našu planétu, kde hlúposť nie že bude kvitnúť, ona pôjde do plodu. Všetci budeme s ňou konfrontovaní a jej trpké plody požívať. To je daň za našu neochotu byť ľudským.

Naposledy sme v tomto období, ktoré nás čaká, boli od 21. augusta 1949 do 29. júla 1950, kedy sa sprísnil komunistický režim a históriu už poznáte. Preto diktátorské tendencie u ľudí pri moci, budú vystupovať, samozrejme zaobalené už pod iné ideológie a dôvody, do úvahy musíme vziať aj inú dobu, v ktorej sa nachádzame.

Pre tých, ktorí by chceli na sebe pracovať, toto Znamenie prináša impulz k absolútnemu obratu, pomáha a nabáda človeka k dôležitej skutočnosti: "Všetko musí byť nové!", lebo človek všetko pokrivil a ak nezasiahne vyššia moc (čo zasiahne) ľudstvo pôjde do záhuby (viď. životné prostredie, epidémie, vojny a pod.). To čo sa má stať novým je človek. Teda, kto chce na sebe pracovať a duchovne nezahynúť, je tu obdobie, kedy jeho myslenie, slová, činy musia byť nové.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.