Stránky

23. 1. 2021

Alexandrovci - Vstavai strana ogromnaya


PROSÍM venujte tomuto príspevku náležitú pozornosť! Pozrite si video Alexandrovcov v Brezne 1.6.2017 kedy hrali svoju mimoriadne silnú pieseň "Vstavai strana ogromnaya" pri ktorej je zaužívané postavenie sa. Pozorne sledujte toto video. U nás sa nikto nepostavil. Po nejakom čase sa zdvihol jeden pán v prvom rade (v bielej košeli), po jeho vzore nasledovalo pár ľudí, chvíľku potom nič ale potom sa pridali ďalší a ďalší a už to bolo neudržateľné, stála celá hala. Celá hala dôstojne stála.

Teda tu máte jasný dôkaz, že jednotlivec zmôže veľmi veľa. Najprv je možno sám ale čoskoro sa pridajú rovnako zmýšľajúci. Takýto jednotlivec dokáže vytvoriť vlnu, ktorú nikto nezastaví. Dokáže pohnúť dominom, ktoré sa rozhýbe. Preto nikdy nehovorte, že sám/ sama nič nezmôžete. Pokojne si pozrite toto video. Tomu pánovi v prvom rade bolo jedno či sa ostatní pridajú, veď vzadu oči nemá, nevie čo sa za chrbtom deje...no...ale spustil veľkú vec. 

Som šťastný a ďakujem Všemohúcemu, že som sa k tomu videu dostal. Nech je nám vzpruhou v boji za víťazstvo Svetla na Zemi.

Martin Hruštínec


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Komentáre sú moderované.